8 najlepszych długopisów

Przeszliśmy długą drogę od czasów, gdy nasi prehistoryczni przodkowie wbijali obrazy w ściany jaskiń przy pomocy podstawowych dłut, aby przekazać swoje wiadomości. W dzisiejszych czasach, kiedy chcemy umieścić słowa lub obrazy na papierze, nie ma końca możliwości, jakie mamy w zasięgu ręki. Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której musisz pisać ręcznie, musisz rozważć jeden z tych najlepszych piór/dlugipisów.

Najlepsze pióro kulkowe: The Classic Century Ballpoint by Cross

Cross jest nazwą w długopisach i istnieje już od prawie dwóch stuleci. I nie rozczarowuje tym długopisem. Classic Century to jedna z najbardziej znanych ofert firmy, w której atrament płynie płynnie i niezawodnie. Mechanizm kulowy jest opatentowanym mechanizmem Cross. I, oczywiście, jest atrakcyjna, z chromowanymi elementami i stożkową końcówką, z której znane są te pióra. I to nie jest tak, że wyrzucasz go, gdy jest suchy – Classic Century ma swoje pierwsze napełnienie i dożywotnią gwarancję.

Najlepsze pióro wieczne: Scribe Sword Fountain Pen Fountain Pen

Jeśli wieczne pióra sprawią, że pomyślisz o XVIII-wiecznych pisarzach i kaligrafach, pomyśl jeszcze raz. W XXI wieku są one wciąż lepszymi narzędziami do pisania z odrobiną klasy, a niektórzy ludzie odmawiają pisania z czymkolwiek innym. Pióro wieczne Scribe Sword bez problemu radzi sobie z kaligrafią, ale jest idealne również dla kadry kierowniczej i prawie wszystkich innych osób. W przeciwieństwie do niektórych piór wiecznych o niższej jakości, to pióro ma bardzo stały przepływ atramentu – bez plam – z wkładem średniej jakości. Jest ładnie wykończony i można go nawet wygrawerować. Nie obawiaj się, jeśli jest to Twoje pierwsze doświadczenie z tego typu instrumentem piśmienniczym. Można sprawdzić samouczek na temat korzystania z niego na stronie internetowej Scribe Sword. Musisz zakupić atrament oddzielnie, oczywiście, ale możesz zwrócić pióro w każdej chwili w ramach dożywotniej gwarancji.

Najlepszy żelowy długopis: Pilot G2 Retractable Premium

Niektóre żelowe długopisy są znane z tego, że wyschną przynajmniej w odpowiednim czasie, ale nie ten. Wciągane pióro G2 zostało poddane niezależnym testom ISO przeprowadzonym przez stronę trzecią i nadal działało dwa razy dłużej niż inne. Można go ponownie napełnić, gdy w końcu się skończy. Wkłady sprzedawane są oddzielnie. Żelowe pióra są również znane z rozmazywania na papierze, ale Pilot’s G2 nie posiada tej niedogodności. Pisze gładko i nie rozmazuje się po tym, jak umieścisz swoje myśli na papierze lub podpiszesz swoje imię. Uchwyt jest wyprofilowany dla łatwej obsługi. Pióra te są sprzedawane w pudełkach po 12 sztuk i możesz wybrać swój własny wzór od zwykłego do profesjonalnego. Możesz również wybrać kolor atramentu, który chcesz, jak również rozmiar.

Najlepsze pióro Fine Point Pen: Sharpie Fine Point

Może pamiętasz czasy, kiedy Sharpie robił tylko markery. To się zmieniło. Ten producent pióra, który oferuje również Paper Mates, teraz oferuje szeroki zakres instrumentów do pisania Sharpie, jak również, i to pióro Sharpie Fine Point jest jednym z lepszych. Przepływ jest całkowity, co pamiętasz z tych dużych markerów, gładkie, ale trwałe, a drobny punkt oferuje ostry i spójny przepływ. Atrament nie przebija się ani nie rozmazuje, gdy używasz tego Sharpie na papierze. Wybierz jeden z 10 niesamowitych kolorów lub po prostu użyj zwykłej, starej czerni, aby uzyskać bardziej profesjonalny wygląd.

Najwygodniejsze pióro: PicoPen Mini-Ballpoint

Nigdy więcej nie próbuj szukać przyboru do pisania. Pióro posiada namagnesowaną nasadkę, która utrzymuje je w breloczku na klucze, a nawet w teczce lub klamrze paska. Jest lekki i mały, ma mniej niż trzy cale, więc nie będzie nieporęczny bez względu na to, gdzie go zamocujesz. I jest idealnie wygodny do pisania. PicoPen jest kompatybilny z wkładami Fishera. Występuje w dwóch wersjach, z których jedna to stal nierdzewna, a druga to tytan o długiej żywotności.

Najlepszy długopis dla trwałości: AUOON Tactical Pen

Może nie jest potężniejszy niż miecz, ale pióro taktyczne AUOON’s Tactical Pen jest blisko, i może być miło mieć go pod ręką, jeśli często pracujesz do późna i musisz znaleźć drogę do ciemnych parkingów wieczorem na własną rękę. Używany przez Navy Seals, First Respirator i zespoły SWAT, wygląda jak długopis i pisze jak długopis, ale także tłucze szkło i działa jak nieśmiercionośna broń. Jest czarny i wykonany z aluminium i stali wolframowej, aby wytrzymać wszystko, czego potrzebujesz, w tym pisanie z nim przez wiele lat.

Najlepsze pióro jednorazowego użytku: Pilot V Pen Varsity

Niektórzy z nas chcą, aby ten poręczny Pilot V Pen Varsity leżał obok klawiatury komputera lub schowany w kieszeni lub torebce, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebował długopisu, prawda? Ale po co trzymać się z jednorazowym, z którym jakoś udało ci się wrócić do domu z banku, a na którym widnieje nazwa banku? Kto mówi, że nie możesz mieć małej klasy w ramach niskiego budżetu? Pilot produkuje kilka odmian jednorazowych piór wiecznych, dzięki czemu możesz elegancko pisać w dowolnym miejscu i czasie. Stalówka jest solidnie wykonana – nie ma tam skąpstwa – a system przepływu jest najwyższej klasy, z użyciem czarnego tuszu. Nie wygląda na jedną z tych jednorazowych rzeczy, które są zamknięte w jaskrawo-jasnym plastiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *